Jak nakupovat

Jak objednat

Po odeslání objednávky objednatelem následuje nejprve její potvrzení ze strany dodavatele. Potvrzení není pouhou formalitou, neboť se snažíme každý kus výškově nastavitelného nábytku co nejvíce přizpůsobit požadavkům objednatele.  Po potvrzení objednávky následuje vystavení zálohové faktury, jejíž hodnota činí v případě standardních rozměrů a provedení 50 % ceny, v případě atypických požadavků 100 % ceny. 

 
Termín dodání

Standardní termín dodání výškově nastavitelného nábytku SIT2STAND činí 3 až 4 týdny. Při potvrzení objednávky může být dodací lhůta zkrácena na základě aktuálních skladových zásob. Termín dodání je koordinován s celkovým logistickým plánem dodavatele.

 
Doprava a transport do domu či bytu

Doprava výškově nastavitelného nábytku SIT2STAND je v režii dodavatele. V případě větší vzdálenosti od běžné rozvozové trasy Praha – Brno - Ostrava  je nutno dohodnout dodávku individuálně. Pro transport výškově nastavitelného nábytku do domu resp. bytu jsou zapotřebí dveře s minimální průchozí šířkou 60 cm.  Pro dodávku zboží až do bytu objednatele není zapotřebí kooperace s objednatelem, kromě zajištění přístupu do domu resp. bytové jednotky s možností parkování po dobu montáže. V případě, že není možné stůl vyložit přímo před vchodem nebo bude-li stěhován do vyšších pater bez výtahu, je nutné na tuto skutešnost upozornit, aby se na montáž vyčlenilo více času v rozvozovém harmonogramu.

 
Montáž a zaškolení

Pro montáž výškově nastavitelného nábytku SIT2STAND je zapotřebí standardní elektrická zásuvka 230V, jiné technické požadavky nejsou k montáži zapotřebí. Montáž trvá 35 – 45 minut, montážní tým čítá 1 až 2 osoby. Po dohodě lze realizaci montáže provést i mimo standardní pracovní dobu tak, aby mohl být objednatel montáží osobně přítomen, pokud na své přítomnosti trvá (i když není nutná). Samotné zaškolení obsluhy výškově nastavitelného stolu trvá asi 5 minut.

 
Platba

Platba za dodání výškově nastavitelného stolu SIT2STAND probíhá převodem doplacením rozdílu ceny stolu a složené zálohy.

 
Záruka a servis

Na výškově nastavitelný nábytek SIT2STAND se vztahuje nadstandardní záruka v délce 5 let. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození způsobené nešetrným zacházením, na závady elektroniky způsobené závadou na elektroinstalaci zákazníka nebo z důvodu přepětí či úderu blesku. Stejně tak na poškození vzniklá přetěžováním zdvihacího mechanismu nebo nedodržením maximálního zátěžového cyklu. Pozáruční servis zajišťuje dodavatel, přičemž k ceně oprav jsou objednavateli účtovány náklady na dopravu spojenou se servisem.

 

Podmínky pro slovenský trh jsou stejné jako pro český trh. Doprava zdarma po Slovensku závisí od vzdálenosti místa dodání od hranic s ČR.

Pokud teď u stolu stojíte, pak jste prohlížením stránek SIT2STAND.cz již spálil(a), při hmotnosti kg 8.09kJ (1.93kcal)

, za odměnu si můžete dát:
0ks piškotů
nebo 0x sušenku
nebo 0x "čtvereček" hořké čokolády
nebo 0x jablko
nebo 0x banán
nebo 0x 500ml piva 10°
nebo 0x 1dl suchého bílého vína
nebo 0x 35ml whisky