Jak nakupovat

Jak objednat

Po odeslání objednávky objednatelem následuje nejprve její potvrzení ze strany dodavatele. Potvrzení není pouhou formalitou, neboť se snažíme každý kus výškově nastavitelného nábytku co nejvíce přizpůsobit požadavkům objednatele.  Po potvrzení objednávky následuje vystavení zálohové faktury, jejíž hodnota činí 100% ceny včetně DPH.

 
Termín dodání

Standardní termín dodání výškově nastavitelného nábytku SIT2STAND je mezi 4 až 6 týdny. Při potvrzení objednávky může být dodací lhůta zkrácena na základě aktuálních skladových zásob. Termín dodání je koordinován s celkovým logistickým plánem dodavatele.

 
Doprava a montáž

Způsob dopravy a případnou montáž u zákazníka je možné dohodnout individuálně. Od 1.1.2022 není součástí ceny.

 
Záruka a servis

Na výškově nastavitelný nábytek SIT2STAND se vztahuje nadstandardní záruka v délce 5 let. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození způsobené nešetrným zacházením, na závady elektroniky způsobené závadou na elektroinstalaci zákazníka nebo z důvodu přepětí či úderu blesku. Stejně tak na poškození vzniklá přetěžováním zdvihacího mechanismu, zatěžováním sloupků v tahu, nedodržením maximálního zátěžového cyklu nebo zatížením a znemožněním volného pohybu základen stolu. Pozáruční servis zajišťuje dodavatel, přičemž k ceně oprav jsou objednavateli účtovány náklady na dopravu spojenou se servisem.