Reference

cdn77 ivar cs allianz global assistance arcelormittal  amcham  bhs 100mega gordic pre univerzita karlova werawerk

 

Výběr referencí z profilu navolnenoze.cz/prezentace/martin-kriz

 

"Rozhodoval jsem se mezi dvěma výškově nastavitelnými stoly – mezi stolem od pana Kříže a stolem Sedus Temptation C. Oba jsem si velmi pečlivě prohlédl a vyzkoušel a usoudil jsem, že jsou oba velmi bytelné a kvalitní. Sedus je o něco dražší, ale jedná se o součást uceleného systému kancelářského nábytku a například jen u kabelovodu si můžete vybrat tři různé způsoby řešení. Chybějící kabelovod u stolu od pana Kříže málem převážil misky vah ve prospěch stolu Sedus, ale pan Kříž mi vyhověl a vyrobil ke stolu i kabelovod přesně podle mého návrhu. Vyšel mi vstříc i s umístěním mnou vybraných kabelových průchodek. Dodací lhůta byla též výrazně kratší než u stolu Sedus a doprava a montáž stolu je – na rozdíl od stolu Sedus – zdarma. Komunikace s panem Křížem byla rovněž naprosto bezproblémová. Stůl v současné době používám zhruba tři měsíce a jsem s ním naprosto spokojen. Stal se chloubou mé kanceláře a každý, kdo u mne delší dobu nebyl a stůl ještě neviděl, jej musí povinně obdivovat. Pokud zvažujete nákup výškově nastavitelného stolu, stůl od pana Kříže vám mohu jen doporučit."

Bernard Jech

programátor

 

 

"Výškově nastavitelný stůl sit2stand.eu od Martina Kříže jsem začal používat před měsícem. Přiznám se, že jsem byl zprvu skeptický, dnes ale mohu říci, že stůl je velmi pohodlný až osvěžující. Myslím, že pomáhá koncentraci a efektivní práci. Stůl určitě doporučím i svým kolegům."

Ivan Štefunko

předseda představenstva Neulogy a.s.
www.neulogy.com

 

 

"Děkujeme za skvělý nápad výškově nastavitelného stolu, který pravidelně využíváme při našich debatách a poradách. Díky polohovatelnosti je ideální při editorských pracích a při přípravě kampaní, kdy potřebujeme dát hlavy do kupy. Po vizuální stránce do našich prostorů zapadl excelentně – krásný, čistý a elegantní design jako stvořený při tvoření obsahu každého vydání Forbes. Už ho používáme několik měsíců a po technické stránce funguje stále jako nový. Pro návštěvy to je zároveň kreativní element – každý si rád vyzkouší jeho funkci. Jsme rádi, že ho máme. I toto je návod na úspěch! :)"

Lubica Salajková

conference manager
www.forbes.sk

 

 

"Když jsem narazil na stránky sit2stand, byl jsem nadšený, protože podobný stůl jsem již delší dobu chtěl. Seděl jsem denně mnoho hodin u PC a bylo mi jasné, že to není nejzdravější. Jen mě ty webové stránky pana Kříže nebyly schopné přesvědčit, že jde o kvalitní výrobek. Bál jsem se, že nebude dostatečně stabilní a/nebo, že se bude příliš prohýbat. Napsal jsem tedy panu Křížovi pár dotazů. Po vzájemné domluvě jsem se rozhodl stůl vyzkoušet. Nicméně již první pohled naživo (ještě v demontovaném stavu) mě přesvědčil, že dalších testů vlastně netřeba. Místo „papíráku“, které jsou běžně k sehnání v nejmenovaných velkoobchodech s nábytkem, přede mnou stál poctivý kus železa (spodní rám) a naprosto luxusní deska. V tuto chvíli stůl používám zhruba dva měsíce a je mi nenápadným, leč extrémně užitečným pomocníkem. Drží stabilně můj desktop a čtyři display. Tiše na jedno stisknutí tlačítka mění polohu z výšky pro sezení na výšku pro stání (programovatelné předvolby jsou tři) a v podstatě o něm od chvíle, co mi ho pan Kříž v kanceláři nainstaloval, nevím. Kdyby byl každý produkt, s kterým denně pracuji, takto komfortní, přišel bych si jako v bavlnce, nikoliv v práci ;). Celkově si stůl nemůžu vynachválit a rozhodně jej nejen všem návštěvám s nadšením demonstruji (všem se zatím extrémně líbil), ale zároveň ho doporučuji všem, co tráví každý den dlouhé hodiny v kanceláři."

Michal Jirků

programátor
www.wejn.com

 

 

"Nový stůl od pana Kříže mám už několik měsíců a nesmírně si ho užívám. Vypadá krásně, funguje skvěle, je velmi stabilní. Srovnával jsem ho i se stoly jiného výrobce, které používám při práci ve stockholmské centrále mého současného zaměstnavatele a můžu říct, že stůl pana Kříže je stejně kvalitní a přitom o pětinu levnější. Pokud někdo o nákupu polohovacího stolu uvažuje, ale má pocit, že stát u práce je otrava, rád bych nesouhlasil: Kromě dlouhodobých zdravotních účinků má stání u práce i velké bezprostřední výhody; prokazatelně zahání ranní a odpolední ospalost (když se kancelářský člověk dopustí klasické chyby a dá si velký oběd a výrazně zvyšuje chuť k jídlu tím, že podporuje trávení. Navíc pokud chodíte běhat nebo sportovat, určitě znáte pocit, že máte po dni sezení tělo jako ze dřeva. Ani tento pocit se nedostavuje, pokud část dne stojíte. Mimo to je pan Kříž tím typem podnikatele, jaké naše země potřebuje jako sůl – živí se vlastní prací a šikovností, výrobou a prodejem kvalitních a užitečných výrobků. I proto ho rád doporučím a podpořím."

Petr Mores

Senior artist/animator v herním průmyslu (např. Crysis, Crysis 2, Vietcong, Inner Garden, The Drowning)
www.facebook.com/InnerGardenApp

 

 

"Polohovatelný motorový stůl si nemůžu vynachválit. Při zvednuté poloze se teď dá při práci na počítači i tancovat! :) Kvalitní konstrukce, rychlá montáž doma, korektní jednání. Mohu jedině doporučit!"

Petr Hanzálek

čokogurmán a distributor fajnové čokolády
www.cokobanka.cz

 

 

"Svůj nový psací stůl už nikdy nikomu nedám! Je skvělý, snadno ovladatelný a moje záda začnou okamžitě stávkovat, posadím-li se k jinému. Pan Kříž vyřídil moji objednávku obratem, poradenství nemělo chybu a stůl dovezl v řádném termínu a během chvilky jej nainstaloval. Kdokoliv má zájem o výškově nastavitelný stůl, ať už pro zdravé sezení podle vlastní výšky či proto, že ho záda už zlobit začala a je nutno začít jednat, SIT2STAND mu bude vyhovovat. Tím jsem si naprosto jistá. Doporučuji."

Ing. Jitka Tietjen

Schomburg Čechy a Morava s.r.o. Praha
www.schomburg.com

 

 

"Stůl od pana Kříže používám od Vánoc 2014 a jsem s ním velice spokojen. Stůl je dokonale stabilní, polohování funguje hladce. Je vidět, že nad konstrukcí někdo pořádně přemýšlel. A střídání práce ve stoje, vsedě na židli a vsedě na míči si má záda, unavená letitým vysedáváním u počítače, jen pochvalují. Díky!"

Martin Mareš

katedra aplikované matematiky MFF UK
mj.ucw.cz

 

 

"Firma SIT2STAND je ochotná a vyšla vstříc. Měl jsem požadavek na atypický stůl vzhledem k zařízení kanceláře. Sice to byla práce časově náročnější, ale je to dobře odvedená práce."

Semir Boughattas

www.ivarcs.cz

 

 

"Pro stůl Sit2stand jsem se rozhodl po delším výběru a porovnávání s konkurenčními produkty a po několikaměsíčním používání mohu konstatovat, že jsem vybral správně. Srdcem stolu jsou kvalitní dánské komponenty od výrobce s dlouhodobou tradicí v oboru, spojovací konstrukce je pevná a účelně navržena a vrchní deska má poctivou tloušťku s precizním laminováním. Pohyb stolu je, jak říkají angloameričani, „silky smooth“ (sametově hladký), je vidět, že to není výroba „na koleně“. Stůl má minimalistický nadčasový design a možnost výběru z více modifikací ho pomůže umístit do jakéhokoliv interiéru. Na cenu se lze dívat z různých úhlů. Pokud se na to podíváme z pohledu zdraví, je cena zanedbatelná. Pokud se na to podíváme z pohledu potenciálních pozdějších zdravotních úkonů, je cena zlomková. V případě, že by měl někdo stále problém s alokací firemních prostředků, osobně doporučuji koupi i na úkor snížení výdajů na IT vybavení a vozový park (se zvyšující se cenou často neroste užitná hodnota přímo úměrně), protože je zde riziko, že tento stůl překoná obě jmenované vyšší morální i reálné životnosti. Tento stůl má jen dvě chyby, první je, že jsem si ho nekoupil už mnohem dříve, a druhou, že stejný zatím kromě práce nemám k dispozici i doma."

Pavol Zahorec

BQZ s.r.o.

 

 

"Velmi rád dávám Martinovi doporučení. Jeho stůl BASIC 2011 používám k naprosté spokojenosti již více jak 2 měsíce a nenalezl jsem na něm jedinou chybu. Martin pro mě také sehnal desku stolu na míru přesně dle mých požadavků. Martinova komunikace je jasná, přesná a upřímná. Přeji hodně zdaru s propagací výborného produktu!"

Zbyšek Nádeník

webdesignér a webový konzultant

 

 

"Stůl pro práci vestoje SIT2STAND od Martina Kříže používám již více než rok a jsem s ním velmi spokojen. Dosud s ním nebyly žádné problémy a stůl rozhodně doporučuji!"

Matt Dreier

 

 

"Pracuji v IT jako programátor již více než 10 let a zdravotní problémy spojené s dlouhým sezením mě donutily hledat nějaké řešení. Polohovatelný stůl sit2stand používám 2 měsíce a už teď vím, že mi přináší výraznou úlevu od bolesti zad. Stůl je masivní a kvalitně provedený. Je velmi stabilní i v nejvyšší poloze. Při polohování je velmi tichý a neruší tak nikoho v kanceláři. Změna polohy ruší můj myšlenkový stereotyp a dodává mi novou energii do práce. Mohu doporučit všem duševně pracujícím, kteří musí většinu pracovní doby sedět."

Ing. Pavel Krejčí, DiS.

programátor

 

 

"U pana Kříže jsme zakoupili v květnu 2012 prozatím jednu podnož Basic 2012 bez desky, kterou jsme instalovali pod dřevěnou desku starého stolu. Přístup pana Kříže byl naprosto profesionální a setkal jsem se s ochotou zodpovědět jakékoliv mé dotazy. Samotné předání a vysvětlení obsluhy proběhlo během krátké doby – pochopitelně u nás. Stůl je využíván v krátkých intervalech několikrát denně, samotná schopnost výškové nastavitelnosti spíše párkrát do týdne. U zájemců doporučuji předem vše dobře konzultovat, protože zde skutečně můžete – jedná se s Vámi jako se zákazníkem. V případě, že bych uvažoval o novém výškově nastavitelném stole, obrátím se určitě opět na pana Kříže. Přeji mu, aby mohl výrobu a nabídku rozšířit a aby se nacházelo více a více uvědomělých lidí, kteří jsou ochotni investovat do svého zdraví."

Přemysl Duben

 

 

"Se stolem jsem velmi spokojený, splňuje všechna moje očekávání. Střídává práce vstoje a vsedě ulevuje páteři a stůl a jeho ovládání tuto práci umožňují. Kvalita a provedení stolu jsou výborné a není jim co vytknout."

Miroslav Kufa

A-CORY s.r.o.
www.autoplan.sk

 

 

"Stůl Sit2Stand funguje a splňuje všechna očekávání. Díky možnosti přednastavení pozic je možné velmi jednoduše měnit pozici ve stoje a v sedě. Komunikace s Martinem byla bezproblémová a stůl samotný byl včetně dopravy a montáže."

Filip Štaffa

 

 

"Tak specifický a účinný produkt pro práci vstoje, jako je výškově nastavitelný stůl od Martina Kříže, si ani nelze přát. Martin dostál mým požadavkům a vyšel mi perfektně vstříc – při jednání s ním jsem měla pocit, že komunikuji s někým, kdo tématu opravdu rozumí a snaží se mi doporučit to nejlepší řešení. Se stolem jsem plně spokojená. Používat jej je radost. Nemá žádnou vadu – funkcionalita, stabilita a vzhled jsou prvotřídní."

Lida Pabalavets

programátor

 

 

"Doporučuji firmu SIT2STAND. Je to dobře odvedená práce a překvapivě za dobré peníze. U stolu opravdu sedím/stojím a je to příjemné zpestření práce, protáhnutí těla a dobrý pocit, že pro sebe něco děláte, zvláště pokud máte opravu namáhaná záda."

Věra Kotková

www.ivarcs.cz

 

 

"Výškově nastavitelný stůl jsem, po dlouhém zvažování, začal používat asi před měsícem a půl. Po průzkumu trhu jsem si vybral stůl od p. Martina Kříže. Myslím, že jsem vybral dobře. Mohu říci, že polohovatelný stůl rozhodně pomáhá koncentraci. Je tichý, pohodlně nastavitelný, stabilní. Mohu jedině doporučit."

Jiří Michalčík

vývojář

 

 

"Se stolem od p. Kříže jsem naprosto spokojený, funguje přesně jak má, je stabilní, nehoupe se a perfektně se používá. Objednání, domluva termínu instalace, instalace samotná i instruktáž o používání – vše proběhlo naprosto hladce. Pokud někdo budete kupovat polohovací stůl, tak doporučuji."

Lukáš Jirka

www.ornyx.com

 

 

"Doporučuji, stůl je robustní a funguje skvěle. Oceňuji, že bylo možné zakoupit podnož bez desky. Tu jsem si nechal vyrobit u jiného dodavatele na míru tak, aby ladila s ostatním nábytkem."

Tomáš Menšík

www.menseek.eu

 

 

"Výškově nastavitelný stůl od Martina Kříže používám několik měsíců. Vybral jsem si jej podle referencí na internetu. Velmi jsem ocenil osobní jednání a flexibilitu. Doporučuji tedy i dále."

Pavel Tesař

jednatel firmy dodávající vakuovou techniku
www.tevak.cz

 

 

"Pokud děláte na počítači více hodin, tak absolutní nutnost. Bolesti zad jsou pryč a mužů si dát na obědě o knedlík více, protože ho stáním „spálím“ :) Výrobek splňuje vše co jsem očekával na 100 %."

Odon Milich

3D grafik

 

 

"Od pana Kříže jsem si zakoupil výškové nastavitelný stůl na zakázku. Sestavení a doručení stolu nějakou dobu trvalo, ale proběhlo přesně podle avizovaného časového plánu. Pan Kříž mi stůl doručil osobně a na místě mi ho sestavil a předal mi k němu instrukce. Vše bez problémů. Se samotným výrobkem jsem velmi spokojen. Stůl je masivní a elektronický nastavovací mechanismus funguje bezchybně. Radost na něm pracovat. Pokud budou v budoucnu kolegové z kanceláře uvažovat o pořízení výškové nastavitelného stolu, spolupráce s panem Křížem bude pro nás jasná volba."

Tomáš Koželek

software developer hry Factorio
www.factorio.com

 

 

"U pana Martina Kříže z firmy SIT2STAND jsem objednal konstrukci výškově nastavitelného stolu s el. pojezdem. Desku jsem měl vlastní a tu pan Kříž namontoval na místě. Stůl používám déle než 1/2 roku a jsem s ním spokojen. Velice spokojen jsem byl hlavně s přístupem pana Kříže, přijatelnou cenou, rychlostí vyřízení a s dodatečnou radou, jak správně stůl používat s ohledem na zdraví. Doporučuji!"

Ing. Jan Gryč

technický ředitel WNT Česká republika s.r.o.

 

 

"V prosinci 2014 mě srazilo auto a odnesl jsem to zlomeným bederním obratlem a kostrčí. Jelikož mám sedavé zaměstnání, stal se stůl Sit2Stand neocenitelnou pomocí při výkonu práce. Chtěl bych za něj panu Křížovi i svému zaměstnavateli poděkovat. Stůl je perfektní a funguje bez jakýkoliv problémů. Cena se mi zdá férová. Můžu jen doporučit."

Martin Hruzik

Software engineer at OSISoft
www.martinhruzik.cz

 

 

"Stoly můžu doporučit. Kvalita zpracování je na vysoké úrovni, technicky taky žádný problém, velmi dobře vypadají. Člověk si na to stání musí chvíli zvykat, ale stojí to za to :-)"

Ondřej Tesař

www.epicpr.cz

 

 

"Pokud zvažujete výškově nastavitelný stůl, rozhodně doporučuji ten od Martina Kříže. Kvalita je vynikající. Robustní konstrukce zajišťuje stabilitu, nehoupe se, neprohýbá. Nastavení výšky s pamětí je úžasně pohodlné. Nedokážu si představit nastavovat přesně výšku při každém použití. Je radost na něm pracovat. Zkoušel jsem i stůl v jistém nábytkovém řetězci, ale byl nepoužitelný pro svou nestabilitu. A neměl ani paměť na polohy. Dovoz, montáž a zaškolení v ceně až na místo. Co více si přát?"

Dalibor Kouřil

programátor

 

 

"Pan Kříž pro nás dělal atypický konferenční stolek na zvedací noze do ředitelské kanceláře. Celé jednání bylo naprosto bezproblémové a výsledek práce naplnil očekávání. Vše bylo dodáno včas, v předem domluvené kvalitě a i samotná montáž proběhla bez sebemenších problémů. Zároveň cena také odpovídala průměrné tržní ceně. Pana Kříže tedy mužů určitě doporučit s naprosto čistým svědomím."

Jakub Vejvoda

The Boston Consulting Group, s.r.o.

 

 

"Stůl mi velmi pomohl zbavit se problémů s bolestí zad. Trávím mnoho času za počítačem a většinu dne sedím. Potřebuji měnit pracovní polohy a tento stůl mi v tom skvěle pomáhá."

Karol G.

 

 

"Stůl od Martina Kříže používám už více než čtyři měsíce a za celou dobu jsem neměl jediný důvod k nespokojenosti. Zejména oceňuji stabilitu stolu a pozvolné rozjezdy i dobržďování zvedacího ústrojí – na stole mám položeno několik monitorů a při výškové manipulaci se stolem se tyto ani nezachvějí. Práce ve stoje mi výrazně pomohla utlumit chronické bolesti zad způsobené sezením. Nedokážu si nyní už vůbec představit, že bych se pro každodenní práci vrátil ke stolu s fixní výškou."

Jaroslav Polakovič

WordPress Architect
www.dero.name

 

 

"Stůl SIT2STAND používám denně už 9 měsíců. Stůl funguje bez problémů a povrchová úprava je nezměněná. Stůl byl dovezený a nainstalovaný u mě doma podle dohodnutých podmínek. Celkový prodej, výrobek a servis k tomu poskytnutý považuji za nadstandardní."

Slavomír H.

programátor Žilina

 

 

"Hledali jsme stůl do obývacího pokoje, který je propojený s kuchyní. Měl tedy splňovat nároky na stůl pracovní, konferenční, jídelní a k tomu musel i barevně ladit. Našli jsme ho. Kvalitní konstrukce, elegance, dostatečně nízký i vysoký, rychlá montáž doma, celkově korektní jednání. Doporučujeme."

Zuzana Beznosková

 

 

"Stůl funguje pěkně, ovládání je jednoduché. Sestavení i prezentace používání od pana Kříže proběhly rychle a příjemně. Doporučuji."

Jiří Charvát

 

 

"Naprostá spokojenost. Stůl používám více jak 3/4 roku a spojení s židlí SpinaliS vytváří ideální kombinaci pro každého, kdo u stolů sedí více jak 3 hodiny denně. Vřele doporučuji všem. Záda máte jen jedna."

Michal Charvát

IT analytik, programátor
www.michalcharvat.cz

 

 

"Jako vystudovaný konstruktér jsem nadšen pevností, stabilitou a jednoduchostí konstrukce stolů Sit2Stand. Stejně tak i ovládáním – manželka, se kterou se doma o pracovní stůl dělíme, nemá s ovládáním výšky stolu absolutně žádný problém a mé nadšení sdílí. Povrchový materiál jsme si vybrali mimo vzorník podle svého, zbylo dost i na šuplíky, které máme tudíž se stejným dekorem (další plus body doma). Stůl je nejen funkční a praktický (oblé rohy nás nebolí), ale i esteticky zdařilý. Montáž a instalace bez jediného zádrhele, proškolení jasné a stručné."

Ing. Petr Miláček

ředitel výzkumu TV Prima

 

 

"Stůl od p. Kříže jsme si pořídili do pracovny, kde se u něj střídají dvě děti a dva dospělí s výškami od 120 do 180 cm. A tuto úlohu plní stůl perfektně. Lze pro něj pochopitelně najít i řadu jiných využití, takže po pár týdnech lze říct, že je opravdu bytelně vyroben. Elektrický pohon je hladký, přesný a relativně tichý, problémem není ani větší zatížení. Spokojeni jsme byli i s komunikací – od úvodního ujasnění si představ až po závěrečnou montáž na místě. Pan Kříž své práci rozumí a dodává kvalitní produkt. Co víc si přát…"

Milan Kratochvíl

 

 

"Pracuji jako konstruktér a běžně se stává, že za počítačem trávím 8–9 hodin denně. Postupem času jsem začal mít mírné bolesti zad a časem jsem se ani nemohl pořádně soustředit na práci, protože jsem se necítil pohodlně. Rozhodl jsem se to nějakým způsobem řešit a první volba byla zdravá ergonomická židle a doufal jsem, že se obtíže se zády zmírní. Po roce jsem narazil na rostoucí stoly, židle mi sice trochu ulevila, ale stále to nebylo ono. Po výzkumu názorů na internetu padla volba právě na SIT2STAND, jednak rád podpořím českou firmu, která měla skvělé reference a za druhé bylo důležité, aby stůl obsahoval paměť na uložení polohy. Stále občas při práci sedím. Po třech měsících používání stolu mohu prohlásit, že stůl pro práci ve stoje byl lepší volba než židle. Používám sice stále oboje, ale nyní již asi 80 % svého času v práci stojím. Každému, kdo začíná mít při dlouhodobém sezení bolesti zad, musím rostoucí stůl SIT2STAND doporučit. Je výborný!"

Pepa Zeman

www.rmgastro.cz

 

 

"Výškově nastavitelný stůl byla velká finanční investice, ale už po půl roce můžu říct, že se rozhodně vyplatila. A že v podstatě změnila můj život. Za tu dobu jsem zhubnul, narovnal záda tak, že nyní i chodím více vzpřímeně, a jako bonus jsem si vysloužil pozornost všech kolegů v kanceláři. Ve stoje trávím skoro všechen čas, kdy jsem za počítačem. A když se chci strategicky zamyslet a třeba si nakreslit mind-mapu, stůl do pár vteřin přehodím do nízké polohy a pohodlně si k němu sednu. Rozhodně doporučuji každému, kdo nechce strávit celý život sezením."

Pavel Šíma

www.pavelsima.cz

 

 

"Sit2stand stôl používam už 2 roky. Väčšinu dňa stojím, lebo mám tak lepšie držanie tela, som sústredenejšia, nebolieva ma tak často krčná chrbtica a kríže. Zároveň je státie je praktickejšie, keď riešim niečo pri počítací s kolegyňou/kolegom. Vrele odporúčam!"

Jana Shepperd

American Chamber of Commerce in the Slovak Republic
www.amcham.sk

 

 

"Dobry den, se stolem jsem maximalne spokojen. Kazdy ho obdivuje, budu davat reference."

Ondřej Syrový